€ 8,46 € 6,99
Niet op voorraad
-
2 jaar -
20cm -
100 Lm/W -
20W -
IP20
- Categorieën:
| Artikel nummer | 961-K6000 |
|---|---|
| kleur | K6000 |
| Wattage | 20W |
| Minimaal te bestellen | 1 |
| Afmetingen | 20cm |
| Dikte (in_mm) | 26mm |
| Diameter | 200mm |
| Gewicht | 0.400000 |
| Aansluiting | Driver |
| Type Lamp | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C +45°C |
| Lumen | 100 Lm/W |
| Incl. Driver | Ja |
| LED Type | SMD 2835 |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 40 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Binnen |
| Stralingshoek | 120 |
| Garantie | 2 jaar |
| Behuizing | Kunststof |
| Energie label | A+++ |
| Lifetime [h] | 30.000 |
| Certificate | CE |
| Dimbaar | Nee |
| Cri | 80 |
Schrijf uw eigen review

