Nog %1 beschikbaar
-
3 dagen -
2 jaar -
225*35mm -
105L/w -
18W -
IP20
- Categorieën:
- Plafondverlichting Opbouw
- Plafondverlichting Inbouw
| Artikel nummer | 37029 |
|---|---|
| Wattage | 18W |
| Montage Gat | 200mm |
| Afmetingen | 225*35mm |
| Dikte (in_mm) | 35mm |
| Diameter | 223 |
| Levertijd | 3 dagen |
| Gewicht | 0.370000 |
| Voltage | 220V |
| Type Lamp | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 105L/w |
| Incl. Driver | Ja |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 36 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ja |
| Gebruik | Binnen |
| Stralingshoek | 110° |
| Garantie | 2 jaar |
| Behuizing | Kunststof |
| Energie label | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 h |
| Certificate | CE / RoHS |
| Dimbaar | Nee |
| Cri | >80 |
| Product Kleur | Wit |
Schrijf uw eigen review







